ОЗ "Засульська ЗОШ I-III ст. - гімназія" Неділя, 17.12.2017, 18:44
| RSS
Меню сайту

Новини гімназії

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук


Випускники школи нагороджені медаллю

1.       Пасічник Алла Іванівна 1955р. (золота медаль)

2.   Севертока Оксана Григорівна 1955р. ( срібна медаль)

3.       Халявко Ніна Григорівна 1956р. ( золота медаль)

4.       Сивоглаз Григорій Іванович 1956р. ( золота медаль)

5.       Кісіль Валентина Павлівна 1956р. ( золота медаль)

6.       Дейкало Тамара Олександрівна 1957р. ( золота медаль)

7.       Діжевський Микола Миколайович 1957р. ( золота медаль)

8.       Ляпота Тамара Іванівна 1957р. ( золота медаль)

9.    Мошенець Раїса Миколаївна 1957р. ( срібна медаль)

10.    Шматко Леонід Миколайович 1958р. ( золота медаль)

11.    Шматко Ніна Миколаївна 1958р. ( золота медаль)

12.    Сухина Надія Григорівна 1958р. ( золота медаль)

13.    Дейкало Ганна Олександрівна 1958р. ( золота медаль)

14.    Микитенко Іван Дмитрович 1958р. ( золота медаль)

15.    Шматко Віталій Семенович 1958р. ( золота медаль)

16.    Сударенко Лідія Миколаївна 1958р. ( золота медаль)

17.    Коваленко Лідія Петрівна 1966р. ( золота медаль)

18.    Сериєнко Віра Пайтелемонівна 1966р. ( золота медаль)

19.    Протопова Ліна Михайлівна 1966р. ( золота медаль)

20.    Мандрика Володимир Григорович 1972р. ( золота медаль)

21.    Моренець Валентина Миколаївна 1973р. ( золота медаль)

22.    Киба Микола Миколайович 1974р. ( золота медаль)

23.    Шостак Валентина Борисівна 1974р. ( золота медаль)

24.    Катрич Тетяна Григорівна 1975р. ( золота медаль)

25.    Камайтан Павло Васильович 1975р. ( золота медаль)

26.    Литвин Ольга Володимирівна 1975р. ( золота медаль)

27.    Плич Ніна Павлівна 1975р. ( золота медаль)

28.    Мироненко Людмила Миколаївна 1980р. ( золота медаль)

29.  Пасічник Ірина Олексіївна 1981р. ( золота медаль)

30.    Денисенко Олександр Олексійович 1987р. ( золота медаль)

31.    Сивоглаз Лариса Іванівна 1987р. ( золота медаль)

32.    Фальковська Тетяна Володимирівна 1988р. ( золота медаль)

33.  Калініченко Лариса Миколаївна 1989р.( срібна медаль)

34.  Василенко Лариса Анатоліївна 1989р. ( срібна медаль)

35.  Тесленко Віталій Іванович 1989р. ( срібна медаль)

36.  Блискавка Ірина Василівна 1991р. ( срібна медаль)

37.  Погребняк Тетяна Василівна 1991р. ( срібна медаль)

38.    Бабак Вікторія Миколаївна 1992р. ( золота медаль)

39.    Шимко Лілія Василівна 1992р. ( золота медаль)

40.    Матієць Яна Миколаївна 1993р. ( золота медаль)

41.    Колісніченко Наталія Михайлівна 1993р. ( золота медаль)

42.     Міценко Ірина Юріївна 1993р. ( золота медаль)

43.    Амірханова Надія Рафаеліївна 1996р. ( золота медаль)

44.    Безчасний Богдан Олександрович 1996р. ( золота медаль)

45.    Мішкова Наталія Анатоліївна 1997р. ( золота медаль)

46.    Сватко Людмила Олександрівна 1999р. ( золота медаль)

47.  Цибуля Людмила Анатоліївна 1999р. ( срібна медаль)

48.    Дорошенко Андрій Петрович 2000р. ( золота медаль)

49.    Сухопара Юлія Леонідівна 2000р. ( золота медаль)

50.  Дивоняк Юлія Ігорівна 2000р. ( срібна медаль)

51.   Корніяченко Тарас Васильович 2001р. ( золота медаль)

52.    Рудь Олексій Юрійович 2001р. ( золота медаль)

53.  Матвієнко Олександр Васильович 2001р. ( золота медаль)

54.    Третяк Євгеній Фдорович 2002р. ( золота медаль)

55.    Потуринська Руслана Олександрівна 2002р. ( золота медаль)

56.  Саливон Вікторія Олексіївна 2002р. ( золота медаль)

57.    Василенко Роман Васильович 2003р. ( золота медаль)

58.    Губаньов Андрій Олександрович 2003р. ( золота медаль)

59.    Корніяченко Ярослав Васильович 2003р. ( золота медаль)

60.    Бойко Марина Миколаївна 2004р. ( золота медаль)

61.    Сватко Ірина Олександрівна 2004р. ( золота медаль)

62.    Вербецький Віталій Анатолійович 2005р. ( золота медаль)

63.    Неділько Олена Олександрівна 2006р. ( золота медаль)

64.    Сивоглаз Ірина Миколаївна 2006р. ( золота медаль)

65     Содель Людмила Володимирівна 2007р. ( золота медаль)

66.  Кулініч Наталія Володимирівна 2007р. ( срібна медаль)

67.  Рудик Руслана Олександрівна 2008р. ( золота медаль)

68.    Хлібко Марина Анатоліївна 2009р. ( золота медаль)

69.  Звізденко Ольга Володимирівна 2009р. ( срібна медаль)

70.  Серік Юлія Сергіївна 2010р. ( золота медаль )

71.  Малюта Наталія Володимирівна 2010р. ( золота медаль )

72.  Жалдак Леся Олександрівна 2011р. (золота медаль)

73. Зубкова Валерія Едуардівна 2012р. (золота медаль)

74. Курило Катерина Андріївна 2013р. (золота медаль)

75. Деркач Анна Сергіївна 2014р. (золота медаль)

76. Качаненко Ілона Олександрівна 2015р. (золота медаль)

77. Карпенко Маргарита Андріївна 2017р. (срібна медаль)

Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші будні
                                                                                                                        

Погода

Гімн гімназії

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz