ОЗ "Засульська ЗОШ I-III ст. - гімназія" Понеділок, 22.10.2018, 03:24
| RSS
Категорії розділу
Мои статьи [707]

Меню сайту

Новини гімназії

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Мои статьи

Тренінг з розвитку критичного мислення

      Настав час змінити підхід вчителів до навчання учнів, дітям запропонувати іншу модель, яка зробить з них не стільки «знаючих», скільки думаючих і мислячих, як того вимагають сучасні реалії. У концепції  чітко декларується, що «Нова українська школа» має готувати особистість, громадянина та фахівця. Це ті осі координат, які формуватимуть простір нової школи: індивідуально-психологічну, суспільно-політичну та соціально-економічну. Звучить дещо незвично, але це вже перший крок до європейського досвіду. Автори концепції зауважують, що «за експертними прогнозами, у 2020 році найбільш затребуваними на ринку праці будуть вміння навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити мету та досягати її, працювати в команді, спілкуватися в культурному середовищі. Але українська школа не готує до цього».  Не готувала раніше. Відтепер усе має змінитися.

     У ногу з часом вирішили працювати й педагоги  ОЗ Засульської ЗОШ I-III ст.-гімназії. 31 вчитель пройшов перший базовий  тренінг «Розвиток критичного мислення», який був проведений 9 січня.

     Ви собі навіть не уявляєте, як можна в рази збільшити цікавість дітей до читання й обговорення за допомогою методів критичного мислення. І це лише одна з частин тренінгу, який враховує оновлений сучасний програмний матеріал. На тренінгу учасники працювали, зокрема, і з текстами, вчилися будувати питання різного виду складності, аналізувати текст з позиції історика, філолога, лікаря, біолога. Педагогам було надано  методичні рекомендації до запровадження критичного мислення на різних етапах уроку.

Категорія: Мои статьи | Додав: Адміністрація4053 (21.01.2018)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Наші будні
                                                                                                                        

Погода

Гімн гімназії

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz