ОЗ "Засульська ЗОШ I-III ст. - гімназія" Вівторок, 24.04.2018, 17:35
| RSS
Категорії розділу
Мои статьи [668]

Меню сайту

Новини гімназії

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Мои статьи

Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін!

         Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін!

 

Шматко Євген, учень 7 класу - 1 місце з математики (вчитель Бабенко Т. В.)

Сай Юрій, учень 8-А класу - 1 місце з математики (вчитель Деркач Л. С.)

Яриш Костянтин, учень 9-А класу - 1 місце з хімії (вчитель Якименко Л. Г.)

Мороз Оксана, учениця 10--А класу - 1 місце з хімії (вчитель Якименко Л. Г.)

Філоненко Станіслав, учень 11 класу - 1 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)

Корніяченко Вероніка, учениця 11 класу - 1 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)

Назаренко Анжела, учениця 8-Б класу - 1 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)

Іщенко Світлана, учениця 10-Б класу - 1 місце з екології (вчитель Сіряченко Г. В.)

Бойко Поліна, учениця 9-А класу - 1 місце з інформаційних технологій ( вчитель Бабенко Т. В.)

Кривохижа Роман, учень 11  класу - 1 місце з історії (вчитель Савенков А. О.)

Ткаченко Тетяна, учениця 10-Б класу - 1 місце з історії (вчитель Савенков А. О.)

Сай Юрій, учень 8-А класу - 1 місце з біології (вчитель  Сіряченко Г. В.)

Кривохижа Роман, учень 11  класу - 1 місце з біології (вчитель Якименко Л. Г.)

Шматко Євген, учень 7 класу - 1 місце з фізики (вчитель Деркач С. В.)

Степанова Іванна, учениця 8-А класу - 1 місце з англійської мови (вчитель Шевченко Л. М.)

Слинько Анна, учениця 11 класу - 1 місце з англійської мови (вчитель Нестерова В. І.)

Дерій Максим, учень 10-Б класу - 1 місце з географії (вчитель Філенко І. В.)

Ткаченко Тетяна, учениця 10-Б класу - 1 місце з української мови (вчитель Корніяченко Л. Г.)

Сай Юрій, учень 8-А класу - 2 місце з хімії (вчитель Якименко Л. Г.)

Слєкішина Анна, учениця 10-А класу - 2 місце з англійської мови (вчитель Новікова Л. І.)

Полуботько Антон, учень 11 класу - 2 місце з географії (вчитель Філенко І. В.)

Солошенко Владислава, учениця 9-Б класу - 2 місце з української мови (вчитель Жалдак Г. Г.)

Шматко Євген, учень 7 класу - 2 місце з української мови (вчитель Корніяченко Л. Г.)

Пасічник Анастасія, учениця 10-Б класу - 2 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)

Яриш Костянтин, учень 9-Б класу - 2 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)

Ракецька Юлія, учениця 9-Б класу - 2 місце з трудового навчання (вчитель  Пасічник О. В.)

Яриш Костянтин, учень 9-А класу - 2 місце з біології (вчитель Сіряченко Г. В.)

Іщенко Світлана, учениця 10-Б класу - 2 місце з біології (вчитель Сіряченко Г. В.)

Кривохижа Роман, учень 11 класу - 3 місце з української мови (вчитель Мішкова Л. В.)

Ракецька Юлія, учениця 9-Б класу - 3 місце з географії (вчитель Філенко І. В.)

Іванісенко Ігор, учень 8-Б класу - 3 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко С. В.)

Васильченко Богдан, учень 10-А класу - 3 місце з трудового навчання (вчитель Шевченко  С. В.)

Діжевська Сніжана, учениця 9-Б класу - 3 місце з трудового навчання (вчитель Пасічник О. В.)

Розчупка Владислав, учень 9-Б класу - 3 місце з російської мови (вчитель  Ступка Г. О.)

Чеберяк Вікторія, учениця 9-А класу - 3 місце з російської мови (вчитель Ступка Г. О.)

 

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: Адміністрація4053 (19.12.2017)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Наші будні
                                                                                                                        

Погода

Гімн гімназії

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz