Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Головна » Статті » Мои статьи

Змагання першості області з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів

26-27 квітня 2018 року на Центральному стадіоні  в   м. Гребінка відбулися змагання першості області з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів, у яких узяли участь команди із 16 районів області. Переможцями змагань в загальному заліку стали легкоатлети м. Кременчука, на другому місці легкоатлети м. Лубен, на третьому — команда м. Пирятина. Легкоатлети Лубенського району зайняли 8 місце.

Переможцем змагань з бігу на 1500м став Бондаренко Роман (Н.Булатецька  ЗОШ І-ІІ ст. ), він також зайняв друге місце в бігу на 3000м. Шкірко Тетяна посіла 2 місце зі штовхання ядра (Засульська  гімназія). Команда дівчат  у складі Сєрік  Маргарити, Шарової Дарини, Копайленко Анни, Нагаєвської Ілони посіла 7 місце в естафеті 4х100 м.

Категорія: Мои статьи | Додав: Адміністрація4053 (07.05.2018)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0